Jaką biżuterię wybrać z okazji Walentynek? 5 najlepszych pomysłów na prezent walentynkowy

01 Feb 2020 / Category Brands, Most wanted now / by Ines

Walentynki, czyli święto zakochanych to jedna z lepszych okazji, by wyrazić swoje uczucia i podarować bliskiej osobie osobisty upominek. Co wybrać w prezencie walentynkowym? Przy tej okazji idealnie sprawdzi się biżuteria — jednak co wybrać w prezencie, aby jak najlepiej dopasować prezent do osoby, której chcemy okazać tego dnia swoje uczucia lub po prostu sprawić miłą niespodziankę? Prezentujemy 5 najlepszych pomysłów na walentynkowy prezent!

1. Naszyjnik z symbolicznymi elementami

Jeśli chcesz podkreślić osobisty charakter prezentu, naszyjnik, który będzie przypominał bliską osobę, jest świetnym wyborem. Ważne, by wiedzieć, czy obdarowana osoba preferuje srebro czy złoto — nie chcesz bowiem kupić biżuterii, która będzie służyć okazjonalnie, ale taką, która poza tym, że będzie miłym prezentem, stanie się także idealnym dodatkiem do innych, stałych elementów jej biżuterii. Dobrym pomysłem jest naszyjnik „Lovers” z biżuteryjnymi elementami w kształcie chłopczyka i dziewczynki. Możesz je dowolnie skonfigurować, a ponadto wybrać literki, które będą symbolizować np. Wasze imiona.

SIN by Mannei naszyjnik Lovers
Złoty naszyjnik Lovers
Srebrny naszyjnik SIN by Mannei
Srebrny naszyjnik Lovers

2. Naszyjnik z napisem wyrażającym miłość

Jak powiedzieć „Kocham Cię” bez słów? 🙂 Najlepiej wybrać prezent, który sam powie to, co chcesz przekazać. W święcie takim jak Walentynki symbolika jest bardzo ważna, dlatego dobrym pomysłem będzie wybranie naszyjnika „Amore”. Tego dnia kształt serca będzie zdecydowanie pożądany, dlatego biżuteryjny element serduszka zamiast literki „O” idealnie wpasuje się w klimat Walentynek.

Naszyjnik złoty amore
Złoty naszyjnik Amore

3. Naszyjnik z kluczem do serca 

Klucz do serca ukochanej osoby zawieszony na delikatnym łańcuszku? 🙂 To doskonały prezent dla osoby, która nie przepada za literkami lub personalizacją biżuterii. To także świetny pomysł na prezent na Walentynki dla przyjaciółki lub siostry — jeśli chcesz sprawić bliskiej osobie miły prezent, to dobra okazja. Nie musisz podchodzić do Walentynek śmiertelnie serio!

Naszyjnik kluczyk i kłódka
Srebrny naszyjnik z kluczykiem i kłódką w kształcie serca

4. Bransoletka z dziewczęcymi elementami

Osoba, której chcesz podarować prezent woli bransoletki od naszyjników? Dobrym pomysłem będzie wybór bransoletki z kilkoma dziewczęcymi wzorami, które nie tylko będą wspaniałym pomysłem na dzień zakochanych, ale także sprawdzą się do codziennych stylizacji. Krzyżyk, serduszko, kłódka, kluczyk oraz motylek – takie motywy znajdziesz na bransoletce „Lucky charms”. Podaruj ją bliskiej osobie z życzeniami szczęścia 🙂

Bransoletka SIN By Mannei
Bransoletka Lucky Charms

5. Kolczyki jako dopełnienie stylizacji na walentynkową kolację

Planujesz w Walentynki romantyczną kolację z ukochaną osobą? Wspaniałym pomysłem będzie podarowanie jej kolczyków, które uzupełnią stylizację na walentynkowy wieczór. W zależności od charakteru miejsca, do którego się wybieracie, wybierz pomiędzy elegancką wersją, która świetnie sprawdzi się do wieczorowej stylizacji lub mniej elegancką, lecz nadal z walentynkową symboliką serduszka i delikatnego kluczyka.

Srebrne kolczyki wiszące SIN
Srebrne kolczyki Puff Chain
Srebrne kolczyki wiszące
Srebrne kolczyki Lock and Key

Zobacz więcej nowości i walentynkowych propozycji prezentów na
SIN By Mannei

Leave a Reply


by Bliss Drive Review